Montaż blokady alkoholowej

Znajdź swojego dealera

Skorzystaj z wyszukiwarki i wybierz swój punkt, w którym zakupisz lub wydzierżawisz, a następnie zamontujesz blokadę Autowatch 720TAB.

Oferujemy profesjonalny montaż blokady alkoholowej w samochodach m.in. dla osób, które ubiegają się o zwrot prawa jazdy po zawieszeniu zakazu prowadzenia pojazdów nałożonego w związku z jazdą pod wpływem alkoholu. Po utracie prawa jazdy z powodu kierowania w stanie nietrzeźwości można wznowić starania o powrót za kółko wcześniej, niż przewiduje to wymiar nałożonej kary. Polskie prawo daje taką możliwość, dlatego każdy kierowca może wnioskować o warunkowe dopuszczenie do powtórnego egzaminu na prawo jazdy (jeśli uprawnienia zostały zabrane na dłużej niż na rok) i możliwość ponownego prowadzenia pojazdów. Oczywiście wszystko zależy od decyzji sądu, dla którego ważnym argumentem w wydawaniu orzeczenia będzie blokada alkoholowa w samochodzie. To specjalne urządzenie, które uniemożliwia uruchomienia auta, zanim kierowca nie przebada swojej trzeźwości.

Proponujemy blokadę alkoholową montowaną w samochodzie, spełniającą polskie i europejskie wymogi prawne

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem szwedzkiego producenta innowacyjnych alkomatów montowanych na całym świecie w pojazdach osobowych oraz we flocie firm transportowych. Prowadzimy sprzedaż oraz montujemy blokady alkoholowe Autowatch720TAB w naszej sieci dealerskiej na terenie całego kraju. Osobom zdecydowanym na takie rozwiązanie po zakupie online zostaje jedynie kontakt telefoniczny z dealerem oraz wizyta w jednym z ponad osiemdziesięciu warsztatów dysponujących przeszkoloną załogą i sprzętem gwarantującym poprawny montaż blokady.

Oprócz tego stworzyliśmy dla naszych Klientów wyjątkowy program Lease&Drive, obejmujący alternatywny plan sfinansowania montażu blokady w postaci dzierżawy ze stałą, bardzo niską opłatą miesięczną. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Założenie blokady alkoholowej do samochodu i jej użytkowanie nie jest kosztowne, a zwiększa szanse na to, że zakaz związany z prowadzeniem pojazdów będzie zawieszony.

Blokada alkoholowa w samochodzie

W jaki sposób działają te blokady alkoholowe? Przede wszystkim ich zamontowanie nie oznacza konieczności ingerowania w elektronikę samochodową, dzięki czemu właściciele nowych pojazdów nie muszą się obawiać utraty gwarancji. Autowatch720TAB to nowoczesna i precyzyjna w swoim działaniu blokada alkoholowa montowana w samochodzie na stałe - wyposażony w specjalne urządzenie do sprawdzania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Jednak to nie wszystko - zintegrowany z zapłonem pozwala na uruchomienie pojazdu jedynie w przypadku stwierdzenia trzeźwości kierowcy.

Nasze urządzenia wyróżniają m.in.: duży, czytelny interfejs oraz wyjątkowa prostota obsługi. W przypadku ewentualnej awarii alkomatu istnieje alternatywna możliwość uruchomienia samochodu. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że blokada alkoholowa nie zabiera dużo miejsca w kabinie, a kierowca szybko oswaja się z nowym elementem jej wyposażenia. Wygodna i prosta w użyciu, spełnia obowiązujące normy, dzięki czemu daje sądowi podstawy do warunkowego przywrócenia prawa jazdy. Można się zdecydować również na montaż w schowku, co zagwarantuje odpowiedni poziom dyskrecji.

Sprawdź nasz cennik - proponujemy nie tylko sprzedaż tego produktu w dobrej cenie, ale także korzystny plan dzierżawy blokady samochodowej montowanej w samochodzie na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Kupno czy dzierżawa blokady alkoholowej? Wybór należy do Ciebie!

Jeśli chciałbyś szybciej powrócić za kierownicę i podejmiesz odpowiednie starania o przedterminowe zawieszenie zakazu prowadzenia pojazdów, proponujemy Ci korzystną opcję kupna lub wynajmu urządzenia, a do tego montaż blokady alkoholowej. Po pozytywnej weryfikacji Twojego wniosku przez sąd będziesz musiał jeszcze tylko przystąpić do ponownego egzaminu. W ciągu maksymalnie 2 dni alkomat Autowatch720TAB do samochodu dociera do wskazanego przez Ciebie dealera, u którego będzie montowany.

Pamiętaj, że u nas możesz go nie tylko kupić, ale i wynająć do momentu zakończenia warunkowego korzystania z prawa jazdy. Po założeniu urządzenia konieczne jest wykonanie przeglądu technicznego samochodu w SKP.

TOP KLIKNIJ I DZWOŃ