standard-title Klienci To firmy, floty i klienci indywidualni

Klienci

To firmy, floty i klienci indywidualni

Jesteśmy dla każdego. WSPIERAMY WSZYSTKICH

Osobowy pojazd prywatny. Taksówka. Korporacja taksówkarska. Samochód służbowy. Samochody służbowe. To jedno. Tramwaje, autobusy? To dalej jedno. Koparki, pojazdy pomocy technicznej, medycznej, tramwaje. Dla naszych systemów jest wszystko jedno gdzie zostaną podłączone. Wszędzie spiszą się tak samo pewnie i precyzyjnie. Nieograniczone możliwości pozwalają nam zrealizować się w każdej grupie transportu. Chronimy pojedynczo, chronimy flotowo. Chronimy zawsze.

1_osob

Pojazdy osobowe

Rozwiązania antyalkoholowe znakomicie sprawdzają się w przypadku zastosowań prywatnych jak i flotowych. Montaż w pojeździe używanym zajmuje tylko kilka godzin i nie zakłóca w żaden negatywny sposób pozostałych funkcji. Znajdź w najbliższej okolicy autoryzowany warsztat.
Jeśli chcesz by system AutoWatch był bardziej dyskretny wybierz bezprzewodowy model 740WAB, który umożliwia schowanie urządzenia pomiarowego w dowolnym miejscu np. schowku lub podłokietniku.

2_bus

Busy

Transport osobowy na krótkich trasach z małą liczbą pasażerów powinien być zagwarantowany przez przewoźnika, który dba o trzeźwość swoich kierowców. Odpowiedzialność w transporcie jest kluczową sprawą. Nie można bagatelizować czynnika ludzkiego. Idealnym produktem w tym segmencie jest model 720TAB.

3_autobus

Autobusy

Przewoźnicy prywatni jak i spółki miejskie wdrażają zaawansowane rozwiązania pozwalające na eliminację nietrzeźwych kierowców. W przedsiębiorstwach, gdzie następuje rotacja pracowników na pojeździe stosuje się przełącznik kierowcy, tak aby każdy odpowiadał za własne odczyty. Przewodowy moduł 720TAB idealnie integruje się z pulpitem, zapewniając maksimum swobody oraz gwarantując trwałość w przypadku intensywnego użytkowania. Dane mogą być zgrywane na zajezdni dzięki bezprzewodowej komunikacji z modułami co znacznie ułatwia analizę zdarzeń.

4_truck

Ciężarowe

Dalekie dystanse wymuszają przerwy w pracy. Blokada alkoholowa najbardziej przydatna może okazać się w przypadku powrotu do obowiązków. Warto przed ruszeniem w trasę sprawdzić czy nie narazisz siebie i innych użytkowników ruchu na przykre konsekwencje. Istnieje możliwość zastosowania przełącznika kierowcy, jeśli zmieniasz się ze zmiennikiem. Niech każdy odpowiada za siebie i odpowiedzialnie wykonuje swoją pracę.

 

Czy wiesz, że…

logo solarisSOLARIS BUS & COACH

AutoWatch 720TAB zamontowano w 25 autobusach Solaris Urbino 18  Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie. Kolejne 10 autobusów elektrycznych tego producenta czeka na montaż naszych urządzeń.


logo solbusSOLBUS

Pierwszą w Polsce blokadę AutoWatch zamontowano w autobusie marki Solbus. Wywołało ogromne zainteresowanie na targach w Kielcach, gdzie została po raz pierwszy przedstawiona polskim klientom.